למשתתפי ההדרכה

נזיר עסקי

שיחת התאמה לתכנית הליווי

הירשמו בטופס וניצור קשר בהקדם!

יוצר הגישה 'נזיר עסקי'

נעים מאוד, שמי עומר שריר וב15 שנה האחרונות אני חיי חיים של נזיר עסקי. 

כל מה שאני מלמד אני קודם כל חי, וחי בשיא העוצמה. 

במשך שנים ארוכות התמודדתי עם פחדים וחרדות, חוסר בטחון וחוסר הערכה עצמי. 

לא משנה מה ניסיתי הדברים לא באמת השתנו. 

החיים התקדמו ואני נתקעתי. 

עד שבשלב מוסיים, אזור גיל 32, הבנתי שככה זה לא יכול להמשך. 

הבנתי שאם אני רוצה שינוי משמעותי- טיפול כזה או אחר לא ממש יעשו שינוי. רק שינוי מהותי בדרך החיים שלי ויצירת דרך חיים חדשה ועוצמתית הרבה יותר תיצור שינוי. 

כך היה, התחלתי ללמוד, לקרוא, לנשום ולתרגל כל דבר שקשור לדרך חיים חדשה, דרך חיים בה אני יוצר את המציאות שנכונה לי ולא לפחדים שלי. 

הים, שהוא המורה טוב ביותר להתמודדות עם פחד הפך להיות חבר קרוב, למדתי ממנו המון. 

למדתי אין ספור תחומים הקשורים במוח, בדרך הפעולה שלו ובשיטות לתכנות המוח מחדש ע"י שימוש בגמישות המובנת שלו (נוירופלסטיסיטי). 

הבנתי שמדע המוח זה חשוב אך לא מספיק, שיש יותר מזה ולכן למדתי במשך שנים ארוכות בודהים ויהדות. הקדשתי את חיי לזה, היה לי ברור שיישום של החכמה הזו תשנה את חיי מקצה לקצה. 

וכך היה.

צמתי מאוד בעולם העסקי, ומאדם שלא מוצא את עצמו הגעתי לתפקיד סמנכ"ל בחברת הייטק. לאחר מכן עזבתי את התחום ופתחתי את העסק שלי – 'להיות היוצר'. מכלוב הזהב של ההייטק פתחתי עסק מכלום, אך היה לי ברור שזה הייעוד שלי. 

התחלתי עם 2-3 לקוחות, כיום יחד עם הצוות שלי אני עושה תהליכים עם מאות אנשים בשנה שהפחדים, החרדות והלחצים מונעים מהם להיות מי שהם. 

אחרי אלפי אנשים שעברו אצלינו שינויים שהם לא דמיינו שיקרו, דבר אחד ברור לי – 

ההצלחה והפריצה לשלב הבא לא מבוססת על מזל (זה כן יכול לעזור) אלא על עבודה קשה במקומות הנכונים. מי שמוכן להשקיע את זה – אצלו השמים הם הגבול. 

וזה בדיוק מה שנזיר עסקי עושה, חי ונושם. 

נבנה במחשבה רבה ע"י //