התוכניות שלנו

חרדה היא ביטוי לחסם פנימי. 

אך היא לא עובדה, היא לא הרגל או היד שלך.

לחרדה תמיד יש סיבה, 

ויש הרבה מה לעשות בכדי לפרק אותה.

ברוכים הבאים לדרך החיים החדשה שלכם

להיות היוצר

הצלחת תוכנית
'להיות היוצר'

הוכחה כבר במאות מקרים רק השנה!

החרדה עצמה היא רק הסימפטום – כמה שנים החרדה בחייך או איזה סוג חרדה יש לך זה פחות העניין. 

החרדה היא רק קצה הקרחון, השורש שיוצר אותה הוא לב העניין, דרך השורש – דפוסי החשיבה שמעצימים אותה, ניתן לעשות הכל. 

התהליך המקיף שהמשתתפים עוברים אורך רק מספר חודשים, הוא מקיף מאוד וכולל מגוון ייחודי ויוצא דופן של כלים ותרגילים שנועדו ללמד אותך לשלוט במוח שלך במקום שהוא ישלוט בך.

במסגרת התהליך אנו עוברים מספר שלבים:

פירוק דפוסי החשיבה שנוצרו בעבר ויצרו את הפחד
פירוק המחשבות שלוקחות אותך אחורה ולמטה ע"י שיטה לשליטה במוח
שחרור חשיבת יתר ('חפירת יתר') ומיקוד ברגע הזה
יצירת דפוסי חשיבה הנכונים לך
 
הקול הפנימי. הדרך לזהות ולהעצים את הקול הפנימי, היא אחד המפתחות החשובים בשינוי
'צופן החרדה', אפיון הקוד בו המוח שלך עובד ויישום תוכנית לשינוי הקוד 
תוכנית אימונים- בכדי ליצור את השינוי, לא מספיק לדבר על הדברים אלא צריך לעשות. ולכן התהליך כולל תוכנית אימונים מקיפה המשתלבת לאורך היום שלך
שינוי תפיסה ומעבר לדרך חיים של 'להיות היוצר'- אני יוצר את המציאות שלי

קשה לראות חרדה, זה לא משהו פיזי, כמו שבר ברגל לדוגמא אותו אפשר לראות ולכן יותר קל להבין איך להתמודד איתו. זו אחת הסיבות שלא פעם נדמה למי שסובל מחרדה שזה משהו שאי אפשר לשנות (לא נכון), שזה גנטי (ברמה זניחה יחסית), שזה שינוי במערכת העצבים (יש קשר ישיר אך יש לנו שליטה על זה וניתן לשנות).

תהליך מנטאלי לפירוק חרדה הוא חובה. אך גם לטפל בחרדה בלי להבין עקרונות בסיסיים או בלי להתמקד במקומות הנכונים עלול ליצור תסכול עצום שכן התוצאות לא יגיעו או שיהיו חלשות יחסית. 

כל התוכניות שלנו מבוססות על עקרון מרכזי אחד- זו דרך חיים. 

לא שיטה נקודתית להקלה, לא כלים או טיפים שמובילים לחיים לצד החרדה, אלא דרך חיים שמטרתה לפרק את החרדה מהשורש באמצעות פירוק הדפוסים שיצרו אותה ויצירת דפוסים חדשים.
יצירת דפוסים חדשים זו לא רק הדרך לפרק את החרדה אלא דרך חיים ליצירת מציאות חדשה. 

התוכניות שלנו:

להיות היוצר- תהליך אישי

תהליך אישי ממוקד המבוצע ע"י עומר או הצוות המקצועי. התהליך צפוי לארוך כ3-5 חודשים. הוא תפור באופן מדוייק מאוד ומבוסס, כמו כל התוכניות, על דרך החיים של להיות היוצר. בתהליך עצמו נפרק את הדפוסים שנותנים לחרדה את הכוח שלה ונקעקע דפוסים חדשים שנכונים לנו- לדרך החדשה שאנו יוצרים. התהליך עצמו הוא הרבה יותר משיחות- הוא ממוקד ביצירת 'אני חדש', אני שכבר לא מנוהל ע"י שליטה או חוסר בטחון אלא אני שמוביל את החיים, אני שיוצר מציאות חדשה.

בכדי ליצור שינוי אמיתית ולא נקודתי התהליך כולל תוכנית אימונים, סיכומי יום ותרגולים שנועדו להפוך את השינוי לדרך חיים שהיא חלק ממך. 

להיות היוצר- תהליך קבוצתי

התוכנית הקבוצתית היא משהו שונה ממה שאתם מכירים (או מה שנדמה לכם). זו לא קבוצת תמיכה (אם כי יש לנו הערכה רבה מאוד לקבוצות מסוג זה), פה זה משהו אחר. אחד הקשיים הגדולים בחרדה זו תחושת הבדידות, הפחד הזה להתמודד לבד עם מפלצת החרדה. לכן התגובות הראשוניות של מי שמצטרף לקבוצה הם תמיד בסגנון "ואוו, אני לא מאמין שסוף- סוף אני לא לבד ויש איתי אנשים שחווים ומבינים בדיוק מה שאני עובר".

התוכנית הקבוצתית מועברת ע"י עומר במפגשי זום שבועיים וגם היא, כמו כל התהליכים, מבוססת על דרך החיים של להיות היוצר. כל המשתתפים בתוכנית הקבוצתית מקבלים גם ליווי אישי מותאם.
בכל שנה משתתפים בתוכניות שלנו מעל 500 איש והתגובות רק מעודדות אותנו לפתוח עוד ועוד קבוצות.
התוכנית אורכת שלושה חודשים אך הגישה של עומר פשוטה- כל משתתף שלקח חלק בתוכנית ותרגל אך עדיין לא הגיע לתוצאות שרצה, מוזמן אוטומטית לתוכנית הבאה על חשבוננו באופן מלא. אנחנו איתכם עד שתחליטו שהגעתם למקום שאתם מרוצים ממנו.

סדנאות והרצאות לארגונים - התמודדות עם לחץ וחרדה

עומר שבתפקידו האחרון כשכיר היה סמנכ"ל בחברת טכנולוגיות, מכיר מקרוב מאוד את נושא הלחצים והחרדה שהעובדים נאלצים להתמודד איתם. כיום, למרות שהמודעות גדולה יותר להתמודדות עם לחץ, לרוב הארגונים אין את הכלים הנכונים לתת לעובדים ולרוב זה נגמר בכמה דגשים על ניהול סדר עדיפויות או כלים אחרים שנשכחים מספר ימים לאחר סיום הסדנא. 

שינוי נקודתי בעולם המאוד מורכב בו אנו חיים לא יחזיק מעמד. בכדי לעזור לעובד להפחית סטרס ולהתמודד טוב יותר עם הקומבינציה של עבודה/ בית/ שוטף/ משימות/ זוגיות/ הכנסות ועוד..- עלינו ללמוד להסתכל על התמונה הגדולה, שכן הכל קשור להכל. הדרך בה עומר מעביר סדנאות והרצאות לארגונים שונה מאוד ומטרתה לתת כלים מעשיים לשינוי רחב שיחזיק לאורך זמן וישפיע על כל מכלול החיים. 

סדנאות - הדרך לפירוק חרדה

כל מספר חודשים עומר פותח סדנא פרונטאלית של יומיים/ שלושה שנועדה למי שמחפש ללמוד באופן מרוכז את דרך החיים של להיות היוצר וליישם אותה בחיים שלו. הסדנאות חזקות ויחודיות ומכניסות את המשתתפים למעין בועה מנותקת מהעולם. מלבד ההיכרות עם אנשים שסובלים מחרדה שעוזרת מאוד להפיג את תחושת הבדידות, התרגול העוצמתי והעמוק שעומר מעביר בסדנאות יוצר שינויים מידיים בכל הקשור לחרדה ולהתמודדות איתה. 

תהליך ייעודי לספורטאים מקצועיים המתמודדים עם חרדה

חרדות מאוד נפוצות בספורט המקצועי, אך בגלל הסביבה המאוד תחרותית, התקשורת, הקהל- מעט מידיי ספורטאים מרשים לעצמם לדבר על הנושא בקול. למעשה, למרות שבכל קבוצת ספורט נמצא לא מעט ספורטאים הסובלים מחרדה- הנושא כמעט ולא עולה לדיון.
עומר מעביר תהליך ייעודי לספורטאים מקצועיים שנועד לפרק את החרדות שנובעות מהספורט התחרותי ומהחיים עצמם.

הגישה כאן מאוד ברורה- יש לך אימון מקצועי של כשעתיים על הפרקט או במגרש, כך שיש לך עוד 22 שעות לאימון מנטאלי אישי- ככל שתחזק את היכולות שלך בחיים, כך תחזק גם את היכולות שלך כשחקן. 

מטפלים/ מאמנים - רוצים לעזור לאחרים באמצעות שיטת להיות היוצר?

כל מה שאנחנו עושים כאן מתחיל קודם כל מתחושת שליחות ומחוייבות עצומה. הזכות שקיבלנו בכך שאנו משנים חיים של אחרים, מוציאים אותם מחושך לאור היא עצומה ומשמעותית מאוד עבורנו. 

אם אתם מטפלים או מאמנים, שגם מרגישים תחושות דומות ורוצים ללמוד את דרך החיים של להיות היוצר בכדי להעביר אותה הלאה- הגיע הזמן שנדבר. 

לתוכנית ההכשרה מתקבלים רק אנשי מקצוע בעלי ניסיון ורקע מוקדם. המצטיינים בתוכנית ההכשרה יוזמנו להצטרף לצוות המקצועי שלנו.

חוששים, לא בטוחים האם בכלל לצאת לדרך?!

הפחד מספר לכם כמה הכל אבוד ואין מה לעשות?!

או שאתם פאסימיים או פשוט לא מאמינים?!

זה רק אומר שאתם בני אדם… אלו התחושות הכי לגיטימיות שיש. רק טבעי להרגיש כך בחרדה והרוב המוחלט מהאנשים שיצאו לדרך ופירקו את החרדה באו עם אותם משפטים בדיוק. 

לכן המטרה שלנו היא להתקדם בצעדים קטנים. 

נתחיל משיחה היכרות לא מחייבת (וללא עלות) – היא תעשה לכם סדר והדברים יהיו הרבה יותר ברורים.
האמת היא, שאתם תופתעו עד כמה…

שקופית קודמת
שקופית הבאה

לתאום שיחת התאמה לתהליך