עומר והצוות

עומר שריר

בשבע השנים האחרונות אני מתמחה בפירוק חרדות מכל הסוגים ומכל המינים.
בכל שנה, יחד עם הצוות שלי, אני עושה בערך 500 תהליכים עם אנשים שסבלו מחרדה, אני יכול להבטיח לכם שפגשתי כל מקרה שאתם מדמיינים, וגם מה שלא… 
אני עושה תהליכים אישיים, סדנאות, תהליכים קבוצתיים, מרצה בתחום.
חלק ממש שאני עושה זה עבודה עם ספורטאים מקצועיים מהליגות הבכירות בארץ, את חלקם אתם מכירים הייטב- יש הרבה מאוד חרדות בספורט. 
ב12 שנים האחרונות למדתי ואני לומד כל מה שיש על חרדה, על צמיחה והתפתחות ועל הסיסטם של המוח שלנו. דפוסי חשיבה, פיזיקה קוואנטית, תת המודע, הנוירולוגיה של המוח, שיטות הרפיה, בודהיזם, יהדות ועוד. 

הכל במטרה אחת- להמשיך ולפתח את "להיות היוצר" ככה שאוכל לאפשר לכמה שיותר אנשים להגיע ליום שאחרי החרדה. לחיות את החיים שנכונים להם. 

הצוות שלנו

בשביל זה אנחנו קמים בבוקר, זו זכות גדולה וזה הייעוד שלנו בחיים. זה הכי מרגש שיש לראות מישהו כשבשיחה הראשונה הוא כאוב ושבור כתוצאה מהחרדה, לפעמים לא יוצא מהבית, לפעמים מרגיש שהחיים שלו תקועים, ואחרי כמה חודשים בודדים לקבל הודעה כמו – "אני סוף סוף חי, שנים לא הייתי אני". אין אושר גדול מזה. 

זה מה שמרגש אותנו, לקום בבוקר ולקבל הודעות כאלו. כולנו התמודדנו עם דברים לא פשוטים והפכנו למי שאנחנו היום. אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים מתוך ייעוד עמוק ושליחות. זכינו. 

מבחינתנו החוויה הכי טובה בעולם היא לראות אדם שבתחילת התהליך בא כשהחרדה שולטת בו, מנהלת לו את החיים ומורידה אותו ובאמצעות הדרך הוא לומד לפרק אותה, ויוצר לעצמו מציאות חדשה.  

אמיר אדמון

אמיר סבל במשך שנים מחרדה מורכבת ויוצאת דופן בעוצמות שלה על הגוף. אך הוא אף פעם לא היה מאלו שמוותרים. לאורך השנים הוא למד ותרגל בלי בסוף במטרה לפרק את החרדה. לאמיר תואר בפסיכולוגיה, רקע רחב בפסיכולוגיה בודהיסטית, NLP, CBT, וגם "תואר" של כעשרים שנה עם חרדה.
אמיר הגיע אלי אחרי שניסה הכל.. תוך כמה חודשים בתהליך 'להיות היוצר' סיפור חייו השתנה. כחלק מהצוות המקצועי אמיר הוביל כבר עשרות אנשים את אותו תהליך שהוא בעצמו עבר. או כדבריו "חבל שלא היה לי 'אמיר' שכזה בתחילת הדרך". כלפי חוץ הוא נראה חזק (תכלס, הוא באמת חזק) בפנים תמצאו נשמה גדולה. 

מאיה סלמונס

על מה שמאיה עברה במשך שנים כתוצאה מהחרדה אפשר לכתוב מאמר, על העוצמות המנטאליות שמאיה מצאה בעצמה ופיתחה- אפשר לכתוב ספר. גיבורי על הם לא גל גדות, גיבור על הם אנשים כמו מאיה שהצליחה לצאת ממקומות בלתי נתפסים. לא משנה מה תספרו למאיה על חרדה.. היא הייתה שם והצליחה לצאת משם. 

מאיה הגיעה אלי אחרי טיפול ארוך ומורכב שהצליח לאזן אותה אבל היה חסר לה עוד הרבה בשביל השקט שלה. בתהליך היא הפנימה מהר מאוד את הדרך, יצרה וממשיכה ליצור מציאות חדשה. 
מאיה, היא חלק מהצוות המקצועי ומי שהיא מלווה זוכה לאוזן קשבת והבנה עמוקה במקביל לליווי מקצועי, חד ומדוייק בדרך ליצירת מציאות חדשה. 

מיכל לי - אור

מיכל היא זן מיוחד, החרדה תפסה אותה לא מוכנה והכניסה אותה למקומות אפלים מאוד. אך מי שמכיר אותה יודע שמיכל היא אדם של אור ואהבה וכך, למרות קושי בלתי נתפס היא עשתה משהו שבודדים עושים והצליחה להתמודד עם החרדה לבד. היא עשתה דרך משוגעת, קשוחה ומאתגרת והצליחה ליצור שינוי גדול. 

היא הגיעה אלי עם חרדה ברמה נמוכה אך עדיין הייתה נדרשת שם הרבה עבודה. כלוחמת אור, גם פה היא התחברה מייד והפנימה את הדרך- התוכנית לא רק פרקה את החרדה אלא עשתה אותה אדם הרבה יותר עוצמתי ומחובר. 

זכיתי שמלבד זה שמיכל היא חלק מהצוות המקצועי ומלווה אנשים ליצור מציאות חדשה- היא גם המורה שלי ליוגה (תחום שאני ממליץ בחום לכולם ובוודאי לכל מי שסובל מחרדה). 

כשמיכל לא עושה תהליך עם מישהו או מלמדת יוגה תמצאו אותה לרוב עם ספר או בקורס כל שהוא- למידה היא חלק מהותי מהחיים שלה. 

גלי לוי

גלי היא דמות שאני קצת נזהר ממנה… פשוט כי היא האדם הכי יסודי ומדוייק שהכרתי אי-פעם. למה אני נזהר? כי רוב הפעמים היא מוצאת איזו טעות/ שגיאה/ תקלה איפה שהוא אצלי. גלי זו הזדמנות לכתוב לך- מקבל באהבה כל הארה והערה שלך. 

גלי היא יד ימיני בעסק ואחראית על מגוון תחומים- עבודה עם הצוות, עם הלקוחות שלנו, וכמובן מה שאתם רואים ברשתות החברתיות שלנו שנמצא תחת אחריותה של גלי. היא תמיד מחפשת איך לשפר את העסק, ואם רק תשאלו אותה היא תכין לכם רשימה של 21 עמודים (שזה התקציר כן?) איפה עוד יש לשפר..
אמרתי לכם אל תתעסקו עם אחת כמו גלי.
מוזמנים לכתוב לה על תוכן נוסף שהייתה רוצים ללמוד אצלנו. 

דנה בנאי

שנים שאני משגע את דנה להצטרף אלינו, וזכינו שהיא חובשת שני כובעים במסגרת התהליכים שלנו.
דנה היא חלק מהצוות המקצועי שלנו ומלווה אנשים לפירוק החרדה במקצועיות ורגישות אין קץ.
יחד עם זאת, דנה אחראית על תחום התזונה אצלנו. היא עוסקת כבר מעל 15 שנה בנטורופתיה ומתמחה בין השאר בכל הקשור למערכת העיכול
.
אי אפשר לדבר על תהליך הוליסטי לפירוק החרדה בלי לדבר על איזון תזונתי נכון שהוא דלק למוח.
אחרי סקר מעמיק שכולל שאלון עמוק, בדיקות דם וניתוח אורח החיים שלכם, דנה תלווה אתכם בתוכנית תזונה שלה השפעה משמעותית על איזון הגוף והמוח בהתמודדות עם סטרס ולחצים.

לתאום שיחת התאמה לתהליך