עזרה ראשונה

בכדי לפרק את החרדה ולהוציא אותה מהחיים שלנו, עלינו לעשות תהליך מעמיק שיפרק את השורש וייצור דפוסי חשיבה חדשים שנכונים לנו ולא לפחד שלנו. טיפים וכלים יכולים להקל אך הם גם מונעים מאיתנו לעשות עבודה אמיתית שנועדה לפרק את החרדה. 

העמוד הזה לא נוצר כדי שתשתמשו בו על מנת לחיות את חייכם לצד החרדה, אלא בהתאם לשמו- כעזרה ראשונה להתמודדות עם חרדה. עזרה ראשונה עד שתבחרו לצאת לדרך, לפרק את החרדה וליצור לעצמכם מציאות חדשה. 

מיני קורס לשחרור סטרס ולחצים (ללא עלות)

לפרטים >
החיים שלנו עמוסים בלחצים וסטרס ממקומות שונים- עבודה, זוגיות, ילדים, כבישים.. לא חסר. אחד התחומים שמהותי לעבוד עליהם בדרך לפירוק החרדה זה הקלה על הסטרס והלחצים בחיים שלנו. ואולי תתפלאו, אין צורך לעבור להודו בשביל זה (למרות שהודו מדהימה). המיני קורס המצורף ייתן לכם כלים לשינוי כבר מחר בבוקר. הוא ללא עלות, ההתחייבות היחידה שלכם- לתרגל.
לחצו כאן לרישום למיני קורס לשחרור סטרס לחצים

מדריך (חינמי) להתמודדות עם התקפי חרדה

לפרטים >
גם אם אתם לא עושים עדיין תהליך לפירוק החרדה (וחובה לעשות תהליך כזה, כי לבד החרדה לא תעלם) יש מה לעשות בכדי ליצור הקלה די מהר. כל מה שצריך זה להוריד את המדריך המצורף, לקרוא לעומק וכמובן לתרגל שוב ושוב. אל תצפו שהשינוי יהיה מיידי, אך עם התרגול תגלו שגם אם ההתקפים עדיין כאן (רק תהליך עמוק יפרק אותם)- אתם מצליחים להתמודד איתם בצורה טובה הרבה יותר מהעבר.
לחצו כאן בכדי להוריד את המדריך למייל שלכם

'עומר שריר' באינסטגרם

לפרטים >
כנסו לאינסטגרם של עומר- 'עומר שריר' בעברית (או באנגלית Omer Sharir).
תמצאו שם ארגז כלים שיעזור לכם להתמודד טוב יותר עם החרדה בזמן אמת. עומר מעלה לשם המון טיפים, כלים, סטוריז, פוסטים וסרטונים שיעזרו לכם להתמודד.
לחצו כאן לעמוד האינסטגרם של עומר

הדקה שלפני החרדה

לפרטים >
תרגול ויישום השיטה שבסרטון הבא תמנע מההתקף להתחיל. וגם אם הוא יתחיל, הוא יהיה בעוצמה חלשה מהרגיל. כמובן שהמפתח הוא תירגול בעוצמה.
לחצו כאן לפתיחת הסרטון

שיטת שלושת המם להתמודדות עם חרדה בנהיגה

לפרטים >
מסטיק, מוזיקה ומזגן- שלושה דברים פשוטים שבעזרתם תשיגו הקלה מהירה במקרה של חרדה בנהיגה.
לחצו כאן לצפייה בסרטון

קמים בכל בוקר עם אוטוסטרדה של מחשבות?

לפרטים >
לעיתים זה מרגיש כאלו המסיבה התחילה בלעדינו.. אנחנו קמים בבוקר והתחושה היא כאילו המוח בשיא הפעילות ועם בלאגן שלם של מחשבות, וכל זה על הבוקר. לא כיף.
בסרטון הזה תגלו שיש הרבה מה לעשות בכדי להקל גם אם רק התעוררתם.
לחצו כאן לצפייה בסרטון

הקלה על סטרס וחרדה באמצעות נשימה

לפרטים >
קשה להאמין אבל רובנו פשוט נושמים לא נכון. אנו נושמים נשימות קצרות ומהירות לחזה- מה שמאותת למוח רק לחץ וסטרס, שזה בדיוק ההפך ממה שהיינו רוצים לשדר.
בנוסף, לנשימה נכונה יש יתרון יוצא דופן- לא צריך להאמין שהיא עובדת... מספיק לתרגל אותה בקביעות בכדי שהיא תפעיל מנגנונים בגוף ובמוח שיקלו על הסטרס והחרדה. צפו בסרטון בכדי ללמוד כיצד לנשום נכון.
לחצו כאן לפתיחת הסרטון

התמודדות עם הימנעות- חרדה מחרדה

לפרטים >
אחד המחירים היקרים שמשלם כל מי שסובל מחרדה זה המנעות. המנעות מללכת למקומות מסויימים, המנעות מלהיות במצבים מסויימים או מאנשים מסויימים. המנעות בכדי לא להפגש בפנים אל פנים עם החרדה... התחושה היא שההמנעות מגנה עלינו- זו אשליה. היא אולי מגנה בטווח הקצר (אני נמנע=אין התקף), אך בטווח הארוך המחיר עלול להיות יקר. עם הזמן ההמנעות הולכת וגדלה, לא פעם היא מובילה למצב בו אפילו הדבר הכי בסיסי כמו יציאה מהבית הופך להיות סיוט. לכן אם אתם מזהים שאתם מתחילים להמנע ולצמצם את העולם שלכם- זהו סימן חשוב בשבילכם לעצור את ההתדרדרות ולעשות הכל בכדי לשנות. ויש מה לעשות. אך גם אם ההמנעות כבר מנהלת אתכם, יש מה לעשות. רק שאני מקווה שברור לכם שהמפתח הוא, לעשות! בסוף, זה באמת תלוי קודם כל בכם, בבחירה שלכם לעשות. הסרטון הזה ילמד אתכם מה קודם כל אתם צריכים לעשות בכדי להתחיל וליצור שינוי במצב.
לחצו כאן לצפייה בסרטון

מיני קורס לשחרור סטרס ולחצים (ללא עלות)

מדריך (חינמי) להתמודדות עם התקפי חרדה

לתאום שיחת התאמה לתהליך